Dr.BehzadRahmani

دکتر بهزاد رحمانی 
M.D
F.C.C.P
فوق تخصص جراحی ریه وقفسه صدری
(توراکس)
عضو کالج جراحان سینه آمریکا  

متخصص جراحی عمومی

(گوارش-گواتر)
نظام پزشکی18518 

 

نهضت کارتون گرم

نهضت کارتون گرم

(( بنام خدا ))

نهضت کارتن گرم  :

هوا بس ناجوانمردانه سرد است

بنده دکتر بهزاد رحمانی هستم و 62 سال از سنم میگذرد . خوشبختانه نیاز مالی ندارم و سهم ورثه را هم داده ام ، برای جلب اعتماد شما در روزگار حاکمیت دروغ ونامردی و نامردمی ، آدرس و مشخصات خودم را در پی مینویسم تا درخواستم را بدور از تردید بنگرید . بنده رئیس انجمن جراحان عمومی ایران هستم و آدرس مطبم : امیرآباد شمالی بالاتراز فاطمی کوچه مریخ ساختمان پزشکان هیئت و شماره تلفنم 09121269222 است. آدرس سایت من www.behzadrahmani.com است . مسئله کارتن خواب ها و خصوصا ماجرای آتش زدن محل زندگی آنها در میدان هروی مرا به فکر چاره ای برای تاسیس سرپناه برای کارتن خواب ها انداخت و دنبال تاسیس گرمخانه برای اسکان شبانه آنان افتادم ولی این کار امکانات زیادی میخواست که بطور عاجل تامین آن ممکن نیست . رفتم به میدان گمرک و بیست عدد کسیه خواب به قیمت هرکدام 120 هزارتومان خریدم و با اولویت کودکان ، افراد مسن و بیمار ، زنها و .... بینشان تقسیم کردم . خیلی خیلی موثر بود هرچند تعدادی از آنها را فروختند ولی اکثریت در حال استفاده هستند . شماره حسابم را در انتها مینویسم و اگر اعتماد کردید یا مبلغی واریز کنید یا خودتان کیسه خواب بخرید و به من زنگ بزنید و بدستم برسانید تا در نهضت کارتن گرم شریک باشید. در ضمن برای آگاهی شما در خاتمه هر ماه پرینت صورتحساب را در همین صفحه میگذارم . شماره کارت بنده 6274121160541686 بانک اقتصاد نوین بنام بهزاد رحمانی است .

دیدگاه های بازدیدکنندگان

سینا حسن پور 29 تیر 1397 - 13:50 وبگاه

جناب دکتر،
کار بسیار پسندیده ایست که متاسفانه از آن دیر آگاه شدم، بسیار خوشوقت خواهم شد اگر در چنین مواردی بتوانم سهم هرچند کوچکی داشته باشم.
سپاس از شما انسان گرانقدر که در کنار کمک های پزشکی ذی قیمتی که به بیماران می کنید، چنین حرکت های انسان دوستانه ای را هم مد نظر دارید.

با احترام

ه.ر 20 بهمن 1394 - 06:12

باسلام. امیدوارم بتوانیم بی ریا ره انسانی این پنجه طلایی صدیق با منشور والای انسانیش که همواره منشا ارایه خدمات ارزشمند درابعاد تخصصی وحرفه ای یا امور مدنی وعام المنفعه می باشد دنبال کنیم.انشاالله

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

آخرین نوشته ها